12-та Національна спеціалізована виставка-ярмарок «УКРАЇНА АГРАРНА – 2012»

14-17 березня 2012 року

Національний комплекс «Експоцентр України»

проводить  12-ту Національну спеціалізовану виставку-ярмарок

«УКРАЇНА АГРАРНА – 2012»

м. Київ, пр-т Академіка  Глушкова, 1,станція метро Виставковий центр,

пав. № 7  та відкриті майданчики (колишня ВДНГ).

Церемонія офіційного відкриття – 14 березня, 12.00, пав. № 7

Організатор: Національний комплекс «Експоцентр України»

Підтримка :

Міністерства аграрної політикита продовольства України,

Національної академії аграрних наук України

Знаменно, що виставка відбувається у дні, коли стартують весняні роботи. Аграрний потенціал України – це її велике багатство. І дуже важливо розпорядитись ним уміло, по-господарськи, щоб ми мали і хліб і до хліба.

Багато експонатів, рекомендацій, наукових розробок, що представлені в експозиціях можуть стати дійовим помічником та порадником хліборобам, овочівникам, садоводам в їх праці за народний достаток.

 

Мета проведення виставки:

- сприяння підвищенню рівня сільськогосподарського виробництва в Україні та конкурентоспроможного господарського устрою в агарному секторі економіки;

- ознайомлення фахівців аграрного сектора економіки з новаціями в різних галузях сільського господарства, які пропонуються вітчизняною та іноземною наукою, із сучасними машинами та обладнанням, новими технологіями, сортами та породами, які забезпечують інтенсифікацію всіх галузей сільськогосподарського виробництва;

- просування конкурентоспроможної вітчизняної сільськогосподарської продукції та продуктів переробки на український і міжнародний ринки;

-сприяння інвестуванню у вітчизняний сільськогосподарський сектор;

- презентація інвестиційних пропозицій і проектів.

 

Цьогорічна виставка-ярмарок представлена у розширеному форматі. Крім традиційних тематичних розділів:

новітні технології вирощування і переробки продукції рослинництва;

найкращі розробки науково-дослідних установ;

селекція, нові сорти і гібриди сільськогосподарських культур

 

На виставці представлені спеціалізовані експозиції:

«Землеробство» — виробництво продукції рослинництва, насінництва, розсадництва, садівництва та виноградарства;

«Біоенергетика» — використання рослинної сировини, як енергетичного ресурсу;

«Біокомплекси»  — утилізація с/г відходів, їх переробка на корми, добрива, виробництво енергії;

«Сільгоспмаш»    — комплекс машин для технічного забезпечення с/г виробництва;

«Інпродмаш»  — технології та устаткування для м’ясо-молочної, мукомельної, хлібопекарської,  плодоконсервної,  харчосмакової і тютюнової промисловості;

«Садівництво» — посадковий матеріал для саду та городу.

 

У виставці-ярмарку беруть участь понад сто фірм та організацій України. Серед них:

ВАТ “Мотор Січ” – одне з провідних у світі підприємств з розробки, виробництва, випробування, супроводження в експлуатації і ремонту економічних і надійних двигунів для літаків і вертольотів різного призначення та промислових установок наземного застосування.

Також підприємство виготовляє широку номенклатуру товарів народного споживання: бензо- та електропилки, двигуни внутрішнього згоряння для засобів малої механізації, товари для автолюбителів і запчастини до автомобілів, господарчі товари, слюсарний інструмент і таке інше.

ТОВ «РКС» —  займається розробкою та виробництвом в області радіореле-фонії та телекомунікаційного обладнання з 1994 року. Компанія має власне конструкторське бюро і сучасну виробничу базу. Основними напрямками розробок є радіотелефони, системи бездротової передачі даних, супутникові навігаційні системи для транспорту, абонентське обладнання стандартів GSM і CDMA. Ряд виробів сертифікований в Україні та Росії. Основними ринками збуту є Україна, Росія та Казахстан.

ТОВ НВК «Квадрат»- компанія займається розробкою та виробництвом хелатних комплексних добрив торгівельної марки «Квантум» та дослідженнями в галузі живлення рослин. Добрива «Квантум» застосовуються для листового підживлення різних сільськогосподарських культур.

Асоціація «Українське насіннєве товариство» (АУНТ) створена  3 лютого 2011 року 28-ма засновниками, серед яких провідні організації з виробництва насіння та садивного матеріалу, а також найбільші науково-дослідні установи в галузі селекції в Україні.  Це неприбуткова організація, діяльність якої базується на принципах  добровільності, рівноправності учасників, самоврядування, законності та гласності. Сьогодні асоціація нараховує понад 200 учасників – найактивніших гравців насіннєвого ринку України.

ТОВ «Компанія РАСКО» — компанія, в якості офіційного представника і виробника, має можливість запропонувати електротехнічну продукцію: електродвигуни,

мотор-редуктори, перетворювачі частоти та вироби з поліетилену — плівка, пакети тощо. Багаторічний досвід роботи дозволяє запропонувати покупцю вигідні ціни на продукцію високої якості.

Завод вагового обладнання НВП „Техноваги”- єдине підприємство в Україні, що є виробником ваг у діапазон і від лабораторних до вагонних, забезпечує  комплексне облаштування підприємств якісною електронною вагодозуючою технікою (проектування, виготовлення, встановлення, пусконалагодження, сервіс).

ТОВ «Кролікофф» — комплекс із замкнутим і безвідходним циклом виробництва, який включає комбікормовий завод, селекційно-племінне господарство, ферми з вирощування кролів, забійну ділянку, відділи переробки і реалізації продукції (м’яса та шкіри). Кролеферма розташована в с. Іваньки Маньківського району Черкаської області.

Для реалізації проекту було ввезено племінне поголів’я кролів м’ясної породи НYPLUS від французького селекціонера GRIMAUD FRERES.

ТОВ «Альянс Еко» — Оптова торгівля органомінеральним добривом Гумат Калію ТМ АгроГумат.

ПСП «Синюха» — вирощування репродукційного матеріалу пшениці, ячменю, вирощування зернових та технічних культур.

ТОВ «Будмонтаж «Колос» спеціалізований виробник сепараторів СЗ типу БЦС-25, БЦС-50 і БЦС-100 та додаткової очистки СО-25; Транспортерів ковшових – Норії Н-25, Н-50, Н-100, Н-175; транспортерів скребкових ТГ-50 (від 20 до 100 тонн/год); циклонів, вентиляторів, зерно проводів та запчастин до обладнання.

Мотоблоки та культиватори «Добриня» створені спеціально для українського ринку. багатий вибір навісного устаткування, справжня якість на довгі роки. вдалої вам праці!

ЗАТ Сєверодонецьке об’єднання “Азот» — мінеральні добрива (карбамід, аміачна селітра, калієва селітра), добриво («Азот-Біо-С»).

 

Національна академія аграрних наук буде представляти понад 20 галузевих інститутів.

 

На виставці представлені досягнення вітчизняної аграрної науки, різноманітна продукція сільськогосподарської та переробної галузей. А також — найновіші розробки науково-дослідних установ та учбових закладів, технології вирощування та переробки продукції рослинництва і тваринництва.

Ярмаркова частина виставки презентує  насіння, саджанці, добрива, засоби захисту рослин, ветеринарні препарати, міні-техніку, запчастини до неї, фермерський інвентар, готову продукцію аграрних підприємств.

 

У ПРОГРАМІ РОБОТИ ВИСТАВКИ:

Семінар: «Стан та перспективи розвитку біологічного захисту рослин в Україні»

Семінар: «Роль достовірної діагностики в ефективному лікуванні та профілактиці захворювань свиней»

Конференція: «Агробізнес: ринок сільськогосподарських земель»

  • майбутнє ринку землі
  • актуальні питання оренди землі
  • шляхи залучення інвестицій
  • проекти сівозмін та впорядкування угідь.

 

Інформаційну підтримку виставці-ярмарку забезпечили:

Генеральний інформаційний партнер: Аграрний Тиждень. Україна

Спеціальний інформаційний партнер: журнал «Сучасна Ветеринарна Медицина»

Інтернет-ресурси: WWW.ІНФОРМ-БІЗНЕС, AUV.COM.UA, WWW.BIZNES-PRO.COM, WWW.REKNAS.COM.UA, WWW.MASCUS.COM.UA, WWW.MILKUA.INFO, WWW.PIQUA.INFO;WWW.ZERNOUA.INFO; WWW.YA-FERMER; WWW.IDCOMPASS.COM; WWW.1AGRO.COM.UA; WWW.AGROPROM-UA.COM; WWW.SVITBIZNESU.COM; WWW.KOMPASS.UA; WWW.EXIMBASE.COM; WWW.EXPOMAP.RU; WWW.PIGINFO.RU; WWW.IKAR.RU; WWW.EXPO-BULLETIN.BLOGSPOT.COM; WWW.BIZGIZN.COM; WWW.AGROVEKTOR.COM; WWW.TIMEXMOBILE.RU; WWW.UKRAGROCONSULT.COM; WWW.AGRORYNOK.COM.UA; WWW.KROLIKOVOD.COM.UA;  WWW.AGROBIZ.NET; WWW.SAD.RU; WWW.RIDJEY.RY; WWW.VIPSTD.RU; WWW.INFODRINK.RU ; WWW.EXPOLIFE.RU

Газети: АГРОСНАБ ЧЕРНОЗЕМЬЯ; РЕКЛАМА НА СЕЛО; ЧИМ ХАТА БАГАТА; ФЕРМЕР УКРАЇНИ; ПРЕС-БІРЖА; ПРОЕКТ АГРО; АГРАРНА КРАЇНА; АГРОСВІТ; ЗОРЯ; АГРАРНИК; АВТОДВОР; КЛУБ ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА;АГРОАКЦЕНТ; АГРОДОМ

Журнали: АГРОСВІТ УКРАЇНИ; AGROEXPERT; БІЗНЕС ПРОПОЗИЦІЯ; ДІМ. САД. ГОРОД; АГРО ПЕРСПЕКТИВА; НИВА;ЦУКОР УКРАЇНИ.; НОВА РОБОТА;: НОВИНИ АГРОТЕХНІКИ;ПРЕСС-КУР’ЄР; ТВАРИННИЦТВО СЬОГОДНІ; ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ЛАБОРАТОРИЯ; ИНВЕСТ-УКРАИНА

Прес-служба Експоцентру України: (044) 596-98-01, 596-91-11

agro@expocenter.com.ua, agro5@expocenter.com.ua

www. expocenter.com.ua