Тренінг: Кролівництво – бізнес вихідного дня

EasyRabbits: Практичний тренінг з організації сімейної ферми

Тренінг відбудеться в рамках АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН 2019
X Міжнароднаї агропромислової виставки та форуму з розвитку фермерства
Час: 19 липня, час уточнюється
Місце: Аеропорт «Херсон»
Під час заходу відбудеться презентація та розіграш перших екземплярів сучасної книги з організації сімейної кролеферми: «Кролівництво – бізнес вихідного дня»
Анонс за посиланням: https://youtu.be/MvJekKtYm3Q

Для кого цей курс?

Як почати прибутковий бізнес у власному невеликому господарстві (в тому числі на присадибній ділянці) і ще в умовах відсутності або обмеження фінансового ресурсу? Як збільшити свої доходи і де отримати консультацію щодо оптимізації фінансування своєї господарської діяльності? З чого почати, на що звернути увагу, як і де знайти партнерів, як забезпечити прибутковість виробництва?

Знайти відповіді на ці та багато інших питань допоможе співпраця з кредитними спілками — кооперативними об’єднаннями, діяльність яких сприяє підвищенню фінансової стійкості дрібнотоварних форм власності.

Саме тому USAID Проект «Кредитування сільгоспвиробників» (КЕП), метою якого є забезпечення фермерів і дрібних аграріїв фінансовими послугами і продуктами шляхом зміцнення сектора кредитних спілок, сприяв підготовці та опублікуванню матеріалів Авторського курсу Дмитра Титаренко та Вадима Терентьєва «Кроліководство- бізнес вихідного дня», розробленого в 2015 — 2018 рр. Досвідчені кролівники діляться своїм досвідом, систематизують різні аспекти «пухнастого» бізнесу, вибудовують їх в повний цикл — від «задумки» і запуску ферми до отримання продукції кролівництва і подальшого переходу до більш розвинених бізнес-проектів. Курс містить практичні рекомендації, посилання на відео-уроки, майстер-класи практиків, набір документів і матеріалів, необхідних для планування, прогнозування та ведення фінансового обліку.

Про що курс?

Мета курсу — ознайомити з практикою сучасного кролівництва в умовах малих господарств, у тім числі присадибних, а також дати рекомендації з організації сімейної кролеферми й забезпечення її рентабельності (прибутковості).

ЗОКРЕМА, УЧАСНИКИ ЗМОЖУТЬ ДІЗНАТИСЯ:

 • Чому саме кролівництво є одним з перспективних напрямів в умовах сімейних ферм;
 • Як вибрати місце для ферми і які умови найсприятливіші для її організації;
 • Яка оптимальна кількість кліток, як їх розміщувати, як виготовити і скільки загалом потрібно простору для власної міні-ферми
 • Яку породу кролів вибрати і на що звертати особливу увагу, щоб придбати здорове поголів’я;
 • Як поетапно запустити власну ферму й раціонально розподілити витрати і як, якщо буде потрібно, розрахувати потреби в додатковому фінансуванні (кредитуванні);
 • Які корми вибрати, на які складники й інгредієнти раціону звертати особливу увагу (які в зоні ризику, а які конче потрібні);
 • Як розрахувати оптимальну кількість корму на тривалий період, щоб економити на доставці, і як не прорахуватися з надлишками, що можуть зіпсуватися;
 • Який цикл парування найбільше підходить для сімейної кролеферми, щоб не простоювало обладнання;
 • Чи варто прищеплювати кролів і як саме це робити, яким хворобам можна запобігти, а які треба лікувати;
 • Як оптимально планувати закупівлю вакцин на тривалий період;
 • Як організувати забій у домашніх умовах і як при цьому витрачати не більш ніж 90 секунд на кожну тушку;
 • Як спрогнозувати обсяг виробленого м’яса на кілька місяців наперед для організації надійного й регулярного збуту;
 • Де і як продавати продукцію кролівництва, що крім м’яса і шкурок дасть змогу додатково заробити;
 • Навіщо потрібна дезінфекція і як її проводити;
 • Які особливості й тенденції в європейському кролівництві: до чого варто прагнути, а про що просто знати;
 • Що таке органічне кролівництво, як ним займатися і чому продукція органічного кролівництва дорожча;
 • Як можна одержати фінансування для запуску й розвитку свого бізнесу в кролівництві — бізнес-план для розрахунку рентабельності (Cash Flow).

Цей практичний довідник допоможе як початківцям, так і досвідченим кролівникам розібратися у всіх ключових питаннях кролівництва, а кредитні спілки допоможуть їм знайти ефективні фінансові рішення.
Практичний посібник рекомендовано до ознайомлення малим і середнім агровиробникам, які зацікавлені в організації й розвитку сімейних ферм на базі власних господарств.

Довідки за тел: (+38 050) 301 88 55, (+38 0552) 75-55-43

Для відвідування заходу необхідно пройти реєстрацію на Агропорт: http://ticket.agroport.ua