Тренінг з організації сімейних кролеферм, м. Вaлки, Харківська область

18 квітня 2015 року Проект USAID АгроІнвест у співпраці з компанією «Кроліковод» та кредитною спілкою «Харківська каса взаємодопомоги» організували та провели тренінг «Організація сімейних кролеферм». Захід проводився для малих сільгоспвиробників – членів кредитної спілки «Харківська каса взаємодопомоги».
Мета тренінгу – ознайомити учасників з практикою сучасного кролівництва в умовах малих господарств та надання рекомендацій щодо організації сімейної кролеферми.
Тренери заходу Дмитро Титаренко та Вадим Терентьєв ознайомили учасників з ефективними способами утримання кролів в умовах малих господарств, породами кролів, їх особливостями та раціоном відгодівлі. Експерти також розповіли про основні захворювання кролів та їх профілактику, а також про кваліфікований забій та можливості збуту продукції кролівництва.
Ольга Сметана, Голова правління кредитної спілки «Харківська каса взаємодопомоги» ознайомила учасників з умовами кредитування малих господарств для розвитку кролівництва, а Наталія Ліщитович, Керівник напряму «Доступ аграріїв до фінансування» Проекту USAID АгроІнвест презентувала діяльність та цілі Проекту, а також його можливості для співпраці та підтримки малих сільгоспвиробників.

Аналогічні заходи також відбудуться у Львівській, Херсонській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Черкаській областях.